Über die Firma

Jaképak dlouhé představování společnosti, jsem živnostník a začal jsem podnikat hlavně proto, že jsem měl svůj pohled na to, jak by se s klientem mělo jednat, jak si ho vážit a právě o této komunikaci všechno je. To mohou doufám dosvědčit klienti, pro které jsem doposud pracoval a kteří hodnotí moji práci převážně na stránkách nejremeslnici.cz

Snažím se, aby moji zákazníci dostali to co chtějí, za rozumné peníze a hlavně s odpovídajícím servisem přesně na klíč a věřím, že se to zatím daří.

Důležité je, že se mi podařilo prohloubit spolupráci s dodavateli, v některých případech navázat exklusivní spolupráci a nabídnout Vám výrobky známých firem za jedinečné ceny.

Speciální spolupráci jsem prohloubil s předním výrobcem stínící techniky společností Climax, od které Vám přináším každý měsíc speciální slevy na vybrané produkty.

Říjen 2011 - Účast na školeních spojených se závěrečnými zkouškami a testy jsem získal velmi důležité certifikáty a atesty. Např. Osvědčení možnosti provádět instalace u pasivních domů, aj. 

4-Jahres
Garantie
auf alle
Produkte
x
Nezávazná poptávka
Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám nabídku konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.
Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.
Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.